Hakkımızda

Mirasis ana hedef müşteri grubu olan Medya Yayın Kuruluşlarına ilişkin olarak mobil ve mobil dışı hizmetler sunmayı hedeflemiş bir “Katma Değerli Hizmetler Sağlayıcısıdır”.

Şirketimiz 2004 yılı sonunda kurulmuş olup medya-sms konusunda götürdüğümüz projenin uygun bulunup desteklenmesi ile birlikte Turkcell’in yerel ve bölgesel radyolar için “tek yetkili” iş ortağı olarak aynı yıl içerisinde hizmet vermeye başlamıştır.

2005 yılı başında ilk yerel radyosuna hizmet ulaştıran firmamız ilerleyen aylarda ulusal radyolarla da çalışma yetkisi almış daha sonra ise tüm radyo, tv, yazılı basın, internet firmalarını da uygulama alanına katarak Turkcell’in Medya İş Ortağı olmuştur.

2006 Mayıs ayından itibaren ise aynı konuda Vodafone (Telsim) ve Türk Telekom’un da iş ortağı konumuna gelen firmamız bugün 1,000 in üzerinde kayıtlı medya kuruluşuna hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli üye ihtiyaçlarına göre yatırım yapan firmamız, yenilikçi ve fark yaratmayı amaçlayan vizyonu ile mobil teknoloji ve medya servisleri konusunda kendisine sağlam ve güvenilir bir yer edinmiştir